» O NAS
» 14. OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY SPORT W SZAROŚCI 2019

CZASOPISMO POŁAMANY DŁUGOPIS

Od redakcji

Oddajemy w Wasze ręce czasopismo, które ma promować  twórczość wychowanków naszej szkoły. Pomysł dojrzewał w nas od dłuższego czasu. Spotykamy się z różnymi uczniami. Są wśród nich i tacy, których ponadprzeciętna wrażliwość i umiejętność obserwacji owocuje podejmowaniem prób własnej twórczości. Biblioteka chce wspierać rozwój ich literackich i plastycznych talentów. Zgodzili się uchylić nam drzwi do swojej wyobraźni. Są to osoby, które wybijają się ponad przeciętność, a większość z nas nie wie o ich istnieniu. Zatrzymajmy się na chwilę w codziennym pędzie i zajrzyjmy do ich świata. Naszym celem jest zaprezentowanie ich szerszej publiczności – nie tylko społeczności szkolnej. Będziemy również przedstawiać wzorcowe prace uczniów, które mogą być inspiracją dla innych. Zapraszamydo współpracy wszystkich uczniów, którzy  piszą wiersze, opowiadania, rysują i malują obrazy i wrzucają je do przysłowiowej szuflady. Uwolnijcie je zarówno dla siebie, jak i dla czytelników. Niech sprawią, że otaczająca nas rzeczywistość stanie się piękniejsza. Zapraszamy do czytania w bibliotece i świetlicy szkolnej oraz online:

Nr 1/2018 - KLIK!

Nr 2/2018 - KLIK!

Nr 3/2019 - KLIK!

Serdecznie dziękujemy za współpracę Panu Witoldowi Adamczykowi.

Maria Rajewska                                                                                                                                            Sylwia Henkulak-Matysiak

licznik odwiedzin - 24805587        Gimnazjum w Sierakowie | mapa strony | © 2015
Utworzono w systemie darmowe strony www EntroCMS